محل تبلیغات شما

بیشعوریتونو میرسونه که به عنوان غیرت تو حریم خصوصی یک زن وارد میشید.

و اگر یک زن وارد حریم خصوصیتون شه زمین و زمان رو یکی میکنید که چون غرور مردانتون شکست.

خیلی حال به هم زنید شما مردا. حالم از غرور و غیرتتونم به هم میخوره.

بابام اومده میگه اصن چرا درس میخونی؟ اخه باش لج کردم گفت خوشحال شدم چادر پوشیدی گفتم یک روزی میکنمش. بعد تو راه  اینجوری گفت که نمیخام دیگه بری مدرسه. ههه گفت اصن چرا درس میخونی؟ همه میشینن تو خونه.

بی عرضگی یک زنه که رفته زیر یک مرد ینی همه بی عرضن من هم باید مثل اونا بی عرضه شم؟ یک چیز مزخرفی هست به اسم عرف ههه

من نمیرم زیر یک مرد و بچه ها شو بزرگ کنم و هر وقت خاست طلاقم بده و بچه هایی که  عمرمو به پاشون گذاشتم ببره.

من آزاد بودن در مورد خیلی چیزا خیلی چیزا از جمله شغل و باید یک جوری این حقم باشه چون بم ثابت شده مردا به هیچ عنوان پای حرفشون وای نمیسن همشون همشون چون همشون عوضی ایند. باید جوری حقم باشه که اگه روزی مخالفت کرده بتونم یک جوری حقمو ازش بگیرم. حالا به اینا بعدا فکر میشهو.

در کل داشتم به بابام میگفتم با یکی ازدواج میکنم که موافق باشه:// گفت اگه نبود گفتم هیچ وقت بش بله نمیگم:/ گفت ینی چی میخای پیشم بمونی :/ دلم میخاست بش بگم نه میرم خونه مجردی کیفمو میکنم بدون هیچ مرد اسکول و عوضی ای! ولی نگفتم چون یک دعوای جدید میشد. گفت پس من همین الان نمیزارم:)

بیاع :) زوره دیگه بعد میگن زور نیست:) برید گمشید بابا حرف وعملتون یکی نی

شاید اگه همون هفتم که میخاستم بکنم زورم نمیکردید و میکندم الان با انتخاب خودم سرم بود و حس نمیکردم از هر دو طرف تو فشارم که واقعا هر دو طرفتونم دارید زور میکنید:)

در کل بدون بابا بهترین بابای دنیای ولی ازت متنفرم :)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها