محل تبلیغات شما

بعد 5 روز بالاخره یک برنامه ی هی بگی نگی ریختم. میدونی ولی هنوز زورم میاد کارای مدرسمو انجام بدم. لنتی اصن لیستو میبینم قلبم وای میسه! این همه کار ینی ما توی این یک سال ازمون خاستن انجام بدیم؟! مگه میشه!!! 

بالاخره بابا هم اینترنت خرید 40 گیگ هوم ایش خب بیشتر از همیشه است ولی انیمه و هر چرت و پرتی که بعد مدت ها برگشته بودم سمتش روش ضرب در کشیده شد:/

البته نت خریده برام از 6 تا 12 :/ دقیقا تا 12 خوابم من البته فک کنم بعد 12 هم باشه! میگه 6 تا دوازده بهتون میدم که منو سحر خیز کنه :) ینی اگه من همت بابامو داشتم برای سحر خیز کردن من ( از وقتی یادمه در این مورد با بابام مشکل دارم) تا الات قطعا به یک جایی رسیده بودم :/ 

بعد فردا تولدمه رحب بعله قمری خب الکیه همین جوری تقویمو نگا میکردم ببینم اذان کیه دیدم عخی فردا تولدمه.

بعد مامان خاست بریم بیرون من وسط طراحی چشمم بود ولش کردم بردم وسایل طراحی تا شاید یک منظره ببینم! میدونی از واقعیت بهتر میشکم تا کپی نمیدونم چرا! خب بهتره بگم هیچی نکشیدم بدمیتون بازی کردم 1 1 مساوی با زینب یک ست دیگه رو نزاشتند بازی کنیم:/

بعد هیچی بابام دعوا کرد چرا چادر نپوشیدی چرا لج میکنی منم فقط وایسادم نگاش کردم حرفش تموم شد رفتم:///////// قبل اصن همه ی اینا من تو پارک مارک مانتو میپوشیدم! از وقتی این مشاوره با بابام حرف زده اصن افتاده سر لج شدید :// سومین ضربه از مشاور:) من بمیرم دیگه هیچ وقت پیش هیج کدوم از این جور ادما نمیرم. 

بعد هیچی داشتیم میومدیم بابا گفت چی دعوتممون میکنی شام!! فلافل (عاشق فلافم) بعد همین جوری حرف شد بعد سکوت بعد گفت کیک یا فلافل منو زینب با هم گفتیم کیک:// بعد زینب گفت شکلاتی من گفتم ن توت فرنگی! کیک زهرا شکلاتی بود کیک زینبم شکلاتی بود اه از شکلاتی بدم میاد:/ همین جوریباز حرف بعد بابا گفت برو سالاد درست کن من فک کردم اخر فلافل میخره بعد داشتم سالاد درست میکردم بابام صدام کردم رفتم بعد یهو رقیه رفت اونور کیک توت فرنگی بود گفتند تولدت مبارک://// خخخخخ 

بابام میگه این قنادیه به لطف ما بازه هر ماه میریم سراغش راستم میگه ها از زیر زمین یک مناسبت پیدا میکنیم مناسبتم نباشه یهو همینجوری الکی کیک یا شیرینی میخریم

در کل بعد از خوردن یک عالمه کیک شکلاتی کیک توت فرنگیه چسبید همین:/ تولد هم بهانه بود توقع که ندارید بگم کادو دادن! کادو ندادن عاقا خود کیک توف فرنگی کادوئه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها