محل تبلیغات شما

انیمه ی دیگری رو باز تو یک روز دیدم واااااااااااااای خدا این انیمه رو خیلی دوست دارم . هر جوری میبینم اصن معلوم نمیشد که ریکو مرده است چقدر داستاناشون قویه ا

سارا بم گفت داره میبینه با اینکه داشتمش هر دوازده قسمتو ولی نشستم تو اپارات دیدم://

من انیمه میخام انیمه ی جدید و قشنگگگ مثل انیمه ی دیگری ولی چی اخه؟؟؟

شهر اشباح هم دانلود کردم هر چی ازش عکس میبینم همش حس میکنم دیدمش ولی هیچیییییی عجیب ازش یادم نمیاد هیییییچییی

پارسال لادن گفت ولی پارسال ندیدمش

پونیو هم یک انیمه ایه که اولین بار شبکه دو دیدم بچه بودم خونه ی قبلی بود ینی هنوز کلاس سوم نبودم غرق شخصیت پونیو شده بودم چقدر دوسش داشتم

البته داستانش هیچی یادم نبود فقط حرکتای جذابی که دوسش داشتم تو ذهنم مونده بود اخیرا باز از تلوزیون دیدمش انگار اینم مال میازاکیه.

یک چیز بدی که تو انیمه های میازاکی هست از نظر من قیافه شخصیت ها خیلی شبیه همه :/ عادم هی انیمه ها رو قاطی میکنه من نصف انیمه هاشو دیدم و خبر ندارم:/ الان داشتم ازش میخوندم هی میگفتم عه این:/// مثلا یهو کاری کنی قایق اسباب بازیت جرکت کنه جذاب نی؟:(

یک انیمه دیگه ای هم که دیدم و اولش خیلی خوشم اومد بعد ازش ینی تهش ازش بدم اومد اسمشو الان فهمیدم :/ اینم بچه بودم از تلوزیون شبکه دو دیدم:/ قلعه ای در اسمان؟ انگار اسمش اینه فقط اون پیییییرزنهه:///

من از بچگی یک انیمه بین بودم و نمیدنستم:)) 

مامانم میگه جلوی تلوزیون بزرگ شدی.

هنوز یک فیلم هست خیلی دلم میخاست ببینم و هنوز اسمشو پیدا نکردم یادمه روی تخته وایت بردمم اون زمان که نزاشتند ببینم نوشتم یک ساعت ماعتی داشت یا نه؟ نمیدونم! مهم اینه که گفتند رقیه ی خر میترسه نزاشتند ببینم:(( فکر کنم اینو هزار بار گفته باشم تو دلم بدجور مونده خیلی جذاب بوده فیلم.

پسر و دختر بودن فک کنم دو تا پسر بودن بعد مامان باباهاشون مثل همیشه میرن بیرون بعد اینا شروع میکنن به بازی کردن بازیه عجیبه بعد بقیه شو نزاشتند ببینم:// چون هر مرحله انگار یک اتفاق میافتاد من میخام اینو ببینم!

چی شد اصن رسیدیم به فیلم های بچگی؟

اینم یک بار تو چنلم گفته بودند من سه تا فیلم ایرانی باهاشون خیلی بهم خوش گذشت بچه بودم دیدم اونم خونه قبلی ینی هنوز کلاس سوم نرفته بودم که دوتاشو فهمیدم یکیش سریال مسافران بود یکی دیگش فیلم قاعده  بازی یادمه سرش خیلی خندیدم بعد نشستم دیدم (چندوقته پیش از تلوزیون) هیچی از فیلم نفهمیدم و خیلی بدجور توهم تو هم بود ولی خیلی خوشحال بودم سر دیدنش با اینکه هیچی ازش نفهمیدم:) فقط بعضی از تصویرای ذهنم پر رنگ شدند سومی هنوز اسمشو نفهمیدم. اممم داستانش هم انگار قضیه ی دوتا دختر دوقلو که یکیش میمیره یکی هم حافظشو از دست میده بعد این دختره نقاشی میکشه عکس خونه ی قبلیشونو میکشه شوهرش میاد میگه حالا چرا پلاک خونه فلان عدد؟ میگه همین جوری بعد میرن مسافرت دقیقا اون خونه رو پیدا میکنه و عکسای مامانشو میبینه فکر میکنه خودش مامانشه! اینم پیچیدس:/ ولی یادمه مامانم صداشو قطع میکرد میگفت میترسی:/// خیلی جاذاب بود لنتی:/ 

الان که دارم فکر میکنم من بیشتر از اینکه تو این دو سه سال اخیر که اوتاکو شدم انیمه دیده باشم تو بچگیم دیدم://

عااااااااااا یک انیمه ی دیگه که خیلی زشت بود:/ الان از نظرم خیلی زشت بود و اون زمان هم غرقش نشدم قصه ی یک دختر بند انگشتیه که با یک پسر خانواده اشنا میشه و. خیلی مسخره بود ایش اینم بچه بودم دیدم ولی بزگر دمش دوباره دیدمش  اخیرا:/

عههه یک انیمه ی دیگه با اسم همسایه من توتورو:) اینو بچه بودم دیدم الان داشتم سرچ میکردم عکسشو دیدم  یادم اومد:) داستانشو کامل یادمه:) وو چقدر این حیوون گامبولو بزرگه رو دوست داشتم:(( منم از اون اتوبوسا میخام سوار شم:((

ام خب ولی در کل اخیرا بیشتر از هر انیمه و فیلمی دارم انیمیشن کوتاه میبینم:) نهایتش ده دقیقه است:) حوصله ی قسمت یا دوساعت نشستن رو ندارم چون یهو وسط بلند میشم مغزم درگیرش میشه نمیخام:(

اون پرنده کوچولوهه خیلی عشقه خدااا اسمش چی بود؟؟؟هرچقدر میبینمش سیر نمیشم پیپر؟ میپر؟ همچین چیزی بود! این جیگرترینشونه بهترین انیمیشن کوتاس از نظر من 

تصمیم گرفتم اسامی هر چی فیلم و سریال و کتابه که میخونم رو یک جا جمع اوری کنم تو برگه ها میتونید اسامی اینا رو پیدا کنید

اممم یک انمیه جدید یادم اومد پوکمون؟!  نمیدونم خیلی انیمه ی مزخرفی بود از این جور اانیمه ها خوشم نمیومد ولیی اممم یک شخصیت زرد داره من عااشق اونم اسمشم نمیدونم چیه پارسال ویترای کارش کردم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها