محل تبلیغات شما

زندگی نامه ی لئوناردو دایونچی رو بالاخره تموم کردم اگه بدونید چقدرررررررر کشش دادم از پارسال تا حالا:/// زورم میومد  بخونم چون خیلی کسل کنندس کلا زندگی نامه ها و تاریخ کسل کننده ترین کتابی هستند که بتونم انتخاب کنم برا خوندن

عقاید یک دلقک رو شروع کرده بودم اینم نصفه گذاشتم از بس کند پیش میره خیلی مزخرفه :// میخام اینو تموم کنم و بعد از خون اون بوف کور رو میخام بکنم

کلا یک چیزی که دارم با هر کتابی که خیلی معروفه یک گارد اساسی دارم و زورم میاد بخونم و نمیخونم تا مجبور شم و اینقدر با تنفر میخونم که ولش میکنم. واقعا به نظرم جذاب نبوده تا الان عقاید یک دلقک امیدوارم جذاب شه حداقل://چون تصمیم دارم هر چی کتاب نصفه خوندم تمومش کنم مخصوصا این کتاب معروفا

ینی حاضرم کتاب های انتشارات پرتقال که بعضیاش خیلی بچگونس رو بخونم ولی کتاب معروفا رو نخونم حداقل کتابای پرتقال جاذابن://

بعدا نوشت : دروغ گفتم در حد چییییی اصن میبینمش خوابم میگیره اینجوری کتاب خوندنا به من نیومده نه بوف کورو میخونم نه یک دلقکو وکیل خیابانی رو شروع کردم :) یک کلفته :/ امیدوارم هیجان انگیز باشع

کتاب فقط ترسناک و معمایی و پلیسی و ماجرایی و تخیلی و اینجوریا :// اگه رمانم نباشه روانشناسی و بس. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها