محل تبلیغات شما

ادم برای چی میخابه؟! برای اینکه دو دقه مغزش کار نکنه تنش استراحت کنه؟! ولی مغز من ور ور تو خوابم حرف میزنه! نمیدونم چی میگه.مامانم بلندم کرد برای نماز همین جوری باز داشت زر میزد و هی نتیجه میگرفت! بعد یهو داد زدم اخجون مدرسه نداریم رفتم گرفتم خوابیدم:)  دوازده و نیم بلند شدم در اصل اصلا خواب نبودم!

یک صبحونه مفصل خوردم بعد از مدت هااااااا. تو خونه ی ما یا هیچی نی( از نظر من) یا همه چی با هم. بعد هم اومدم کامپیوتر و بقیه احضار رو دیدم. بعد هم میوه خوردم و شروع کردم لیست کردن کتابایی که میخام بخرم :( لیست کرده بودم داشتم حذف میکردم واقعا چرا من به زهرا نگفتم بن بگیره؟! اونوقت الان 6 تا کتابی که خط زدمو میتونستم بگیرم نه؟!

چقدر دلم میخاد هر چی کتاب تخیلیه و ترسناکه تو جهان رو بخونم ولی اینقدر پول ندارم:( هی:( 

فردا پودمان دارم خیالم نیست اصن:)) ولی الان میخام برم بخونم و اصلا از جام بلند نشم تا تموم شه:(( 

دعا کنید خوب بدم مرسی:( پودمان قبلی رو ریدم معلمم داشت نمراتو میخوند گفت چرا یهو اینقدر کم شدی:(( دو تا پودمان اول رو 20 شدم اه نظام پودمان رو اصلا کی اختراع کرد؟!!

اها بعد بستنی خوردیم خیلی زیاد بود وسطش یخ زدم یخخخخخ بافت پوشیده بودم از قبل یک بافت دیگه پوشیدم پتو پیچیدم و بقیه بستنی رو خوردم مامانم یهو منو دید زد زیر خنده:)

+از بستنی متنفرم.

درس نخوندم:/ زهرا امد. کباب نذری اورد. خودش پخته بود؟! 

تست و دادم به همه زدند. همه هم گفتند درسته! مال خودمم خوندم:/ مامانم که وقتی داشتم مال خودشو میگفتم گریش گرفت اینقدر واقعی بود:/

به نظرم شماهم اگه خواستید بدید نتیجشو به منم بگید:(( دوست دارم بفهمم مال بقیه رو :))

تست آنلاین رنگ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها