محل تبلیغات شما

تا نه و رب خواب بودم. تند عوض کردم رفتم مدرسه دو زنگ اول با کربلایی داشتیم. خونه کشیدیم و این فصل رو هم تموم کردیم فکر کنم یک جلسه سایه درس بده یک جلسه جو و یک جلسه هم امتحان ! بعد هم رفتیم زنگ تفریح اصن یک حالت بی رمقی بین همه بود.

رفتیم طراحی رسما هیچ کاری نکردیم! چون فقط 45 دقیقه کلاس بود! خانم درس داد و فیلم اموزشی دیدیم و رفتیم پایین سخنران دکتر عزیزی.

خیلی زود گذشت واقعا زود گذشت دلم میخاست اندازه ی کل هفته فقط با خانم کربلایی داشته باشیم. کاش به جای خانم گلکار خانم کربلایی معلممون بود اونوقت چهارشنبه ها به جای خیره شدن به خانم گلکار و نیدن اون حرفای عجق وجق یش خانم کربلایی رو تماشا میکردم!

باورم نمیشه فقط دو جلسه دیگه علم مناظر تکلیفش تا اخر عمرم بسته میشه! دیگه علم مناظر بی علم مناظر!

برگشتم رفتم چهار راه خط اهن مقوا خریدم. رفتم کتابخونه کتابا رو پس دادم دو تومن جریمه شدم:/ فشار اقتصادی فک کنم روی اینا تاثیر نداره خداروشکر جریمه ها هنوز همونه. 

برگشتم خونه رفتم حموم بابا فلافل خرید بادوم زمینی خرید کلا صحنه رو به تش کشید به قول جناب خان. 

سه ساعته با خودم میگم که پا میشم وسایلمو مرتب میکنم و میشینم کار میکنم ولی انگار نه انگار دوازده شد . اگه بدونید ته اتاق چه خبره وسایلم تا الان سالم مونده باشن شانس اورده باشم.

فاطی سراغ از من گرفت! چون با تلگرام مامانم تو گروهم کلا حرف نمیزنم. فقط هفته ای دو هفته ای یک بار اگه موبایلشو بگیرم یا کار داشته باشم با گروه گرافیک گروه اکیپمونم میخونم

طرح بالاخره برای 4 فصل پیدا کرده دست و جیغ و هورای بلند!

در عرض سه هفته باید دو تا کار 40 در 40 تحویل بدم! خداروشکر بقیه رو تو عید نوروز انجام دادم!

+ هنوز با تمام وجودم حس میکنم اگه مطرحش کنم قبول میکنه ولی میترسم از مطرح کردنش. یک ترس الکی خو خره اصن چی میشد اون لحظه حرف نمیزدی؟ اون که داشت کارشو میکرد یهو چرت و پرت گفتی خب معلومه به تعویق میندازه دیگه وقتی خودت به خودت اینقدرم اعتماد نداری!

++ چقدر دلم میخاد برم به صدیقه بگم مثلا میشه فردا حرف بزنیم؟ ولی نمیرم بگم چون میدونم ضایع میشم چون میدونم یک بهانه ای میاره مثل همیشه درس داره فلان داره و حرف نمیزنیم قطعا. دلم براش تنگیده کمی. از امروز البته که شد فردا دیگه باید بشینم برای مبانی کار کنم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها