محل تبلیغات شما

رفتیم مدرسه همه کسایی که گفتن نمیریم  اردو, رفتن و فقط اکیپ ما موند:/ ما هم رفتیم بالا سر کلاس 5 نفر:/ وسایلمو اماده کردم. بعد تا اومدم, شروع کنم زنگ خورد بعد من رفتم شابدول با مدرسه یک سخنران بود یک مشت چرت و پرت تکراری گفت کلا عقبن عقببببب.  خب برگشتیم نازنین اینا بهار روو زد برام :/// بعد زنگ زدم بابام اوم دنبالم 1 بود و بعد نشستم کامپیوتر و مامان باهام حرف زد://

خیلی از مردا خوشم میاد هی هم بحث خواستگاری میشه:/ هیچی خواستگار جدیدع بعد منو تو ختم بابا بزرگم دیده:/  چی بگم دیگه اه:/ اقا من 15 سالمه تازه 

یک چیز دیگه دیروز بین سه تا کتاب موندم طرف ازم پرسید چندسالته؟ پسره میخورد زیر 25 سال باشه:/ یهو گفتم 15 سال بعدش یک عذاب وجدان گرفتم که نگو:/ گفتم من که 17 سالمه چرا گفتم 15:/ اخه همه ی بچه ها میگن 17 من هم هر دفه با هاشون مخالفت میکنم میگمم ببینید تازه اینجوری و. ولی دیگه اخیرا تو کت خودمم رفته که من 17 سالمه:/

امروز زدم تو تایم دات ای ار در اومد من :15 سال 7 ماه 17 روزمه:/ نمیدونید چقدر خوشحالم:) همش حس میکردم نوجوانیم تموم شد:/ ولی تازه شهرییور تولدم بشه 16 سالگیم تموم میشه:) ینی من الان دارم روزای 16 سالگیمو میگذرونم نه روزای هفده سالگیم:) 

عه خیلی خوشحالم که دوسال یهو کوچیک شدم:)

بعد هم اماده شدم رفتم سرای محله چی بگم! میشه گفت خوب بود:/ همین. بعد رفتم کتابای کتابخونه رو پس دادم دوتاشو یادم رفت:/

بعدم برگشتم و اصن کار نکردم حوصلشو ندارم خدایی ینی چی یک هفته دیگه ژوژمانه؟

دلم نمیخاد چیز دیگه ای بگم فقط دلم میخاد زودتر 29 بشه و یکم دل و جرئت داشته باشم همین:)

+ اگه نشد انجام میدم حتما ولی اگه یک درصدم نشد وقتی نوبت کتابخونم تموم بشه امسال با روز تولدم تموم میشه یک سال ثبت نام نمیکنم چون میخام بشنیم کتابایی که خوندم رو بخونم بعد وقت نمیکنم 4 کتاب تو دو هفته از کتابخونه بخونم و کتابای خودمم بخونم. کتابای پارسال بعضیاشو هنوز نخوندم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها