محل تبلیغات شما

هه؟ واقعا هیچی یادم نمیاد از صبح برای همین نمیتونم منظم بنویسم. زنگ اول عربی. هع؟ زنگ دوم خوشنویسی هع تر! زنگ سوم ریاضی عخی یکم جاذاب شد تانژانت و کسینوس و سینوس بهمون یاد داد:) خیلی خر ذوقم. خخخخ همیشه دلم میخاست بدونم چین:// زنگ ناهار هم رفتم تو نماز خونه خوابیدم.

زنگ اخر هم تاریخ هنر 10 نمره امتحان گرفت 10 شدم با تقلب:)

برگشتم خونه باز تا 4 5 الافی یا بهتره بکم استراحت ساعت 3 رسیدم خونه و , از 5 تا 7 کار کردم یک یقه فقط رنگ کردم ولی خوب رنگ کردم. هفت ونیم گرفتم خوابیدم تا اذان افطار خوردم.

قراره برای خانم گلکار جشن روز معلم بگیرن.نمیدونم چرا فقط برای خانم گلکار! بقیه معلما معلم نیستن؟ اگه به محبوبیت باشه من کربلایی رو خیلی خیلی بیشتر از همشون دوست دارم. 

هیچی موندم برم نرم! اخه اصن با بچه ها مچ نیستم. بعد روزه هم باید بگیرم هیچی نمیتونم بخورم:// مخصوصا کیک:( ولی اگه نرم سهمم میدم.

سه شنبه هم قراره مارو ببرن پارک بانوان ولی نمیرم به خاطر همون مچ بودن حس کردم اگه برم تنها میمونم. برای همین همون سه شنبه یک سخنرانی و برنامه هست تو امفی تئاتر *** به خانم شفیعی گفتم میرم اونجا حداقل میتونم تا صبح بخوابم و برگردم برم خونه کارمو بکنم تازه یک بهونه هست برای نرفتن به اردو چون نمیشه یا همه باید برن اردو یا هیچ کس نره.

+ دیروز روز گرافیست بود امروز پشت بلندگو بهمون تبریک گفتن البته دیروز استوری کردم ولی یادم رفت اینجا بگم:) 

من که گرافیست نیستم. و نمیدونم خواهم شد یا نه ولی باز روز گرافیک مبارک:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها