محل تبلیغات شما

هم بزار از اول بگم نگا کفش من همیشه پشت در بود. ینی همیشه داخل نمیوردم و داخل جا کفشی نمیزاشتم و همه هی داد میزدند کوثر کفشت.

چند هفته پیش مامان دعا کرد ایشالا کفشتو بن بعدش در ادامه حرفش گفت اگه بن تا یک سال برات کفش نمیخرم و بعد کمی مکس گفت بعدشم با پولشو خودت بدی و باید بیای از این پاساژه کفش بخری که کفشاش دااااغون داااغونه:// ینی پا رو میزنه بدجور.

هیچی دیگه کاری نکنید مادرتون دعاتون کنه این برای چندمین باره که بهم ثابت میشه مامانم هر چی میگه قطعا میشه قطعا ها! ولی کیه که ادم بشه!

امروز هم باز دعوا شد و این بار مامان خواهر رو نفرین و عاقش کرد:/ خواهر کوچیکه رو دوست ندارم. معتقدم اگه بمیره نصف مشکلات زندگیم حل میشه قطعا. تا حالا نفرین کردن یک مادر رو از نزدیک ندیدم. فقط میتونم بگم زندگیش قطعا تباه شد. قطعا. 

من که از دو دعوای قبلی اصلا یک کلمه هم با رقیه حرف نزدم برا همین حتی یک ذره نمیتونند بندازن سر من خداروشکر

برگردیم سر خودمون من الان تا دوسال چه گهی بخورم بدون کتونی؟ کفش دارم ولی کتونی ندارم. من فقط با کتونی راحتم. (گریه) خداجوووووووون گه خوردم کفشمو برگردون:(

رفتم عکاسی همه موضوعات عکس گرفتم امیدوارم تایید کنه چون اصلا حوصله ندارم دوباره دوربنی کرایه کنم.

+ اقا من کفش میخام. مامانم وقتی میگه تا یکسال نمیخره ینی قطعا نمیزاره کسی هم برام بخره:( 

+ تا یک سال دیگه توی پستام شاهد جمله ی من کفش میخام خواهید بود. میتونیدم پولامونم بزاریم روی هم بریم کفشه دقیقا عین اون رو بخریم و بزاریم پشت در به عنوان اینکه ه برگردوند

+ کفی طبی داشت :/ کفی طبیش رو چککار کنم:( 

داشتم میگفتم وقت نیست هفته ی دیگه باید عکسامو چاپ کنم بعد ژوژمانه! یهو تازه متوجه حرفم شدم گفتم چه ترسناک! ترسناک تر از اینم هست که ژوژمان باشه بعد من نشستم با خیال اهنگ به چیز مزخرف فک میکنم فقط چون گواش سفیدم تموم شده؟ کجایی دختر تو!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها