محل تبلیغات شما

من از مردا متنفرم. فک نکنم هم کلا ازدواج بکنم. ولی شاید شاید توی دنیا یک نفر توی جنس مخالفم پیدا شه که اونجوری باشه که میخام. من ازدواج بر پایه عشق رو قبول ندارم چون نمیتونم عاشق یک مرد باشم. چون مردا عوضی ترین و نفرت انگیز ترین موجود روی زمینن و زن ها خنگ ترین و بی عرضه ترین موجود. شاید این پست هم یک گوشزده برای خودم برای اینده که خدای نکرده اگه عاشق یک مرد شدم حتی اگه

یکی از گزینه های زیر رو نداشت باهاش ازدواج نکنم. خودم بدرک یکی دیگه به اسم بچه ی ایندم بدبخت نشه.

همیشه برام سوال بود چرا هیچ وقت توی جامعه ی ما به جنس مخالف مثل یک انسان نمیشه نگاه کرد؟  همیشه جنس مخالف یک فردیه که اصن نباید باهااین از این ولی حرف اصلیم این نبود. میخواستم بگم کاش قبل از اینکه وارد ون حرف بزنم یهو قورتم میدن:/  و توی کل زندگیم به اندازهی انگشتای دستم با مردا حرف زدم که یکی از یکی دیگه عوضی تر بودند. هدف اونا فقط رل زدن چیزای پشت این بوده.

حرف اصلی این پستم این نبود. کاش همیشه قبل از اینکه کسی با کسی ازدواج کنه فقط به فکر خودش نبود به فکر اون بچه ی اینده هم بود

.کاش فقط بر اساس عشق ازدواج نمیکردند. کاش یکم هم به فکر اون بچه ای که قراره به دنیا بیارن هم قبل از ازدواج فک میکردند. کاش فک میکردند که این مرد یا زن میتونه یک پدر یا مادر باشه برای اون بچه یا نه؟  هی ببین خانم تو قبل ازدواج عاشق این مردی. بعد ازدواج چی؟ میتونی باز عاشقش باشی با اینکه حتی یکمم آدم نیست؟

اون بچه چی؟ واقعا یک مردی که ساعت 1 نصف شب دخترشو وسط بزرگراه ول میکنه پدره؟ کاش قبل ازدواج به این بچه ی لنتی هم فک کنید.تو عاشق اون مرد بودی دخترت گناهی نکرده! کاش حداقل اقدامی برای بچه  دار شدن نکنید نکنید! تو میتونی از این مرد طلاق بگیری و خودتو راهت کنی! اون بچه چی؟

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید .]

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها