محل تبلیغات شما

دارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دارم دیونه میشمدارم دیونه میشم دا

بافت قشنگیه خخخخ

واقعا دلم میخاد برم بیرون. برم بیرون و جاش بزارم و برگردم خونه. البته بعد از جاش گذاشتن برگشتن خونه واقعا ترسناکه چون معلوم نی چه بلایی قراره سرت بیاد. هر جوری فک میکنم نمیتونم پیش بینیشون کنم.

ولی اصن بیخیال به این صورت کلا یک بار بیرون رفتم. که اونم نیم ساعت بیشتر حق بیرون رفتن نداشتم :/ ینی نیم ساعت بعد باید خونه میبودم دفه بعدش دیگه اجازه نداد برم بیرون.

مامان درکت نمیکنم. حتی یک ذره هم درکت نمیکنم که منظورت از این پیشنهاد های یک باره چیه؟ من که مثل همیشه داشتم نق میزدم دلم میخاد برم بیرون خب اون یک بار هم بی توجهی میکردی؟ نمیفهممم منظورتونو که همیشه توی هر کار فقط یک بار بهم اجازه میدید یک بار با مدت زمان کم. یک  بار دوستم بیاد خونمون یک بار برم خونه ی یکی از دوستام یک بار برم بیرون تنهایی به این شکل یک بار. نمیفهممت مامان مثلا فک میکنی یک بار بهم اجازه بدی از سرم میفته؟ نمیفهممت مامان. نمیفهممت

ازت بعید نی وقتی فک میکنی تو جوم. دیروز اومدی میگی حتی تو درس خوندن تو جوم؟ تابستون کی بود هی داد میزد از گرافیک بدم میاد و تو هی میگفتی خب برو گرافیک! انگار اصن نبودم که چیزی گفته باشم! فقط میخواستید ثبت نام شم راحت شید.

باشه اصن من جو زده. اه فقط راه شما راه درست بقیه راه ها غلطه هر کی هم بره جوزده شده. همیشه از بچگی  خودتون بهم میگفتید که با بقیه خواهرام فرق دارم ایا نباید تصمیمام و راه های زندگیمم باهاشون فرق داشته باشه؟ انتخاب این راه برای این نیس که باهاشون فرق داشته باشم انتخاب این راه برای اینه که باهاشون فرق دارم! فرق دارم مامان پس مثل اونا بام رفتار نکن. نکن.

من هنوزم داد میزنم از گرافیک بدم میاد. رفتنم به گرافیک نه جوه نه چیز دیگه فقط به خاطر کوتاه اومدنم بود چون تو جامعه ای هستیم که نا عدالتی توش بیداد میکنه.

میدونی اصن اینقدر حرصی میشم دلم میخاد واقعا عمدی انجام بدم  و وقتی برگشتم هیچیییی نگم هییییچی اصن برم بخوابم. شما هم هی سوال پیچ کنید بزنید تو سرتون ولی هیچی نگم و هی حرصتون بدم. همون قدر که حرصم دادید. نمیدونم مثلا میخواید بگید جو زده شده بازم! دوتا مطلب تو اینترنت و تلوزیون دیده  نمیدونم شایدم حتما میخواید یک مدتم از هر چی کامپیوتر و تلوزیونه محرومم کنید. شایدم بخواید حرفتو عملی کنی نزاری برم مدرسه!!  در کل جهنم رو جهنم تر کنید. از این جهنم تره میترسم چون واقعا ادمای ترسناکی هستید. هیچ چی اینقدر نگرانم نمیکنه که از نزاشت به مدرسه منو میترسونه کاش اون روز نمیدیدی  .احمق. 

کاش میشد واقعا مرد از شر همتون راحت شد. 

فقط یک کلمه چرا؟ 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها