محل تبلیغات شما

روانشناسی علاقه به رنگ ها رو خونده بودم و کلا روانشناسی رنگها رو خوندم  چون باید بدونیم هر رنگی که استفاده میکنیم چه تاثیری داره  ولی تنفرشون رو نه. و یا یادمه جلسه اول رنگ خانم گلکار از تک تک مون رنگ مورد علاقه مون پرسید. و توضیح داد یادش بخیر همین دیروز بود رفتیم گرافیک 1 هردو گروهمون اذغام شدیم. اون روز چ خوب بود به نظطرم واقعا یک کلاس بود:/ چون مهم کار میکردیم و هم زمانه به حرفای خانم که در مورد درس بود( نه ت و هر چرت دیگه ای ) گوش میدادیم. 

تنفرم از ابی

از زندگی و یکنواختی آن خسته شده‌اید. احتیاج به تنوع و هیجان دارید و به همین زودی هاست که قید و بندهای زندگی را از هم خواهید گسست‌. در دوره‌ای هستید که احساس می‌کنید دلتان می‌خواهد همه چیز را تغییر بدهید و دستی بر سر و صورت خود بکشید و شاید هم فرم موها را عوض کنید و لباستان را تغییر بدهید.

موهامو عوض کردم درسته مدل پوشششمو عوض میکنم ولی این تغییرات قطعا خیلی بزرگ تر این دو خواهد بود.

از رنگ سبز به تنهایی متنفرم از رنگ ابی هم به تنهایی متنفرم ولی سبز ابی رو خیلی دوست دارم. نصف چیزای سبز درست بود نصفش غلط. 

سفید:   

اگر شما از سفید متنفرید، یا اگر هاله مغناطیسی دور بدن‌تان فاقد این رنگ است با عرض معذرت باید بگوییم در اسرع وقت با روان‌پزشک یک تماس داشته باشید.

://// 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها