محل تبلیغات شما

چی بگم امتحان خوش نویسی دادیم اینقدر مسخره که نگو حدیص پول میگرفت برا همه مینوشت عالی بود اصن اخه این چجوری ماحتانیه همه خوشنویسی ژوژمان دارن یک عالمه تابلو کارای جاذاب کردن بعد ما عین بچه کلاس اولی داریم سرمشق سیاه میکنیم. این اولین معلم چپ دستیه که ازش متنفرم. الان که میبینم از معلم علوم پارسالمون هم بدم میومد خیلی خنگ و احمق و کودن بود. عه خوب ینی چی تو اگه به خیال خودت چپ دستی با قلم بلد نیستی نیا معلم خوشنویسی گرافیک شو!! برو همون معلم ابتدایی شو :/ کمبود معلم.

زنگ دوم ریاضی اینم پدر سگ ایندفه اشک یکی دیگه رو در اورد.

زنگ سوم و چهارم هم تاریخ هنر لنتی امتحان گرفت بابا مگه مستمر رو رد نکردید!! دیگه امتحانتون چیه!! نشستم کتاب روانشناسی رو تموم کردم دادم به حدیث بخونه. خودم جررررررر دادم یک خط به کتاب نیفته یک راست گرفت خط تا زد صفحه ی اولشو:/// هیچی فهمیدم من اصن جنبه ی کتاب قرض دادن به بقیه رو ندارم میمیرم و زنده میشم. مومن زاده هم خواست کتابو بگیهر ولی بش نمیدم. اصن بهش نمیخوره دختر امانت داری باشه. راستش اصلا بهش نمیخوره دختر باشه چه برسه امانت دار:)) ( خیلی گشاااده :// اصن نمیتونم بش اعتماد کنم رو مخ)

بعد هیچی بچه ها باز یک عالمه مسخره بازی و خنده. 

فاطی رفت پیش فاطی زهرا نشست همین دوتا که باهم رل زدن. مائده اومد پیشم نشست. داشتم با خودم فک میکردم که از این دست میدی از این دست میگیری همینه ها :)) یک سال نشد. با خودم داشتم میگفتم حقشه اول سال *** بعد یهو با خودم گفتم کی اینقدر خشن شدم من؟!

امرز فتوگرافیکیا ژوژ داشتن بعدش همش تو حیاط نشستن سال تموم شد و اینا هنوز معلم ندارن بدبختا :// کلا دهمشون تو این مدرسه تباه شد تباااااااه.

هیچی دعوت و بیرون رفتن کنسل شد و البته دیدن کوثر دختر داییم. :(( و امروز هم یک روز عادی دیگه مثل بقیه روزا الان من باز میگم میخام برم بیرون مامانم بهانه میاره و من تا خود شب میگیرم میخوابم :/ بعد بیدار میشم میبینم نمیتونم طراحی کنم میگیرم میخوابم. 

سردرد گرفتم اینقدر خوابیدم از 24 ساعت فک کنم 20 ساعتش خوابم من :/// تو مدرسه هم خوابم من.

همین الان از پشت صحنه خبر رسوندن به جاش کلاس هاپکیدو دارم به جای دیروز هوراا هورااا هوراا. میتونم بزنم بیرون :)) همین الان پا میشم به بهانه کتابخونه میرم بیرون هورا فعلا.

+ دلم میخواد دیروز رو بنویسم خیلی اتفاقات عجیب و جاذابی افتاد (قائدتا توی مدرسه ) ولی واقعا حوصلم نمیکشه :(( نمیشه چیزایی که دیدم رو اپلود کنم؟؟ گشاد هم خودتونید. 

+ اینقدر ما خار داریم که پودمانایی که دادیم رو باید از اول بدیم. از اون فش بی ادبایی که بچه ها میدن بهتون هموووووون. همووووووون.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها