محل تبلیغات شما

تراوین ثبت نام کردم مامانم هی میرفت میومد میگفت خجالت بکش هی میومد میرفت میگفت پاشو. بابا یک روزههه فردا هم تموم میشه بزار 40 هزار تومن ببرم دیگه:/ البته من میدونستم چهل تومنه رو هم نمی بردم خخخ چون عمرا بزارن بازی کنم ولی بازم تونستم نفر سوم بمونم. ولی تا به ناتار حمله کردم همه ی سپاهم مرد:/ خیلی کم بود سپاهم فک کنم:/ ایش. خب ولی هنوز قهرمانم زنده بود تازه تجربه هم داشت اتحادمونم دوم بود:// اییییییش 

ترواین دوس ولی در کل دیگه امروز تموم شد.

عمه مارو افطاری دعوت کرد منم چیز برگر سفارش دادم پشیمون شدم چند باره داریم فست فودی میخریم من هی میگم چیکن برگر بعد چون نمیدونم از کجا دارن سفارش میدن میگم شاید بدمزه باشه چیز برگر میگم. بعد رقیه هم افطاری دعوت بود از 6 تا 11 از شرش راحت بودم.

زهرا لاک زد بم.

بعد هیچی در اومد سید و زهرا قضیه خواستگارو میدونن و داستانی شد که نگو بیخیالش. سید پسره رو میشناسه. پسره رفته بود پیشش در مورد من پرسیده بود:/

عکاسی نخووووووووووندم گریه

روبیکارو باز کردم ولی امروز بستم. شاید چون امنیت ندارم. رقیه همش میره اینستام چند باری هم پیام صدف باز شده بود.باز مامانم داشت سوال پیچم میکرد. شایدم چون نمیخام با سارا حرف بزنم. امروز بم پیام داد نمیخام باش حرف بزنم چون حالم خوب نی. یهو یک چی میگم یک چی میگه یک چی میشه. در کل امیدوارم این موضوع رو نفهمه که نخواستم باش حرف بزنم. با فائزه باز حرف زدم. کوتاه مختصر ولی خوب. فاطمه تا اومد بام حرف بزنه رفت موبایلش خرابه این روزا موبایل مامانشو میگیره. با اونم شاید نمیخاوم حرف بزنم چون اگه میخواستم حرف بزنم زنگش میزدم. با اینکه حرف دارم باش. ولی نه.

کاش خود لنتیش. جای من هم تصمیم نمیگرفت درسته قدرت تصمیم گیریم ضعیفه ولی حق نداشت جای منم تصمیم بگیره حق نداشت. حالم ازت به هم میخوره حالم از همتون به هم میخورع 

عکاسی نخوندم :((( 

کل اینستا شده اهنگه بدگای بیلی اه عن این اهنگو در اوردن خیلی اهنگه عالیه ولی رفتم از اهنگام پاکش کنم اه رو مخم شده.

دوروزه دوباره رفتم تو نخ اهنگ اخرین رقص. یک عالمه فک کردم این اهنگ یهو از کحا وارد اهنگام شد؟ یا لادن بم معرفی کرده یا فاطمه. کلا فقط این دو نفر بم اهنگ معرفی کردن. ولی فک کنم لادن معرفی کرده. ولی نمیدونم حس میکنم به فاطی هم ربط داره این اهنگ  اه رو مخه اینم اصن.

این وسط هم برای هیچ کس مهم نی. بدرک ک مهم نی بدرک بدرک بدرک خو؟ بدرک کوثر بدرک بدرک! اه از اسممم بدم میاد قحط اسم بود؟؟

چقدر اهنگای پازل بند رو دوست دااااااارم  :((( اصن خیلییی :(((

زهرا برام خط و نشون کشید که اگه ترم اول از کارگردانی سینما انصراف ندادم. حالا که این طور شده شده هم منو دار بزنن باید تا تهش برم امشب باید توی یادم بمونه یادم بمونه هر وقت نا امید شدم. باید بش نشون بدم به زهرا به مامانم به سید با بابام که کاری ندارم. به همتون نشون میدم. 

چمه من؟ نمیدونم. فقط میدونم حالم از همتون به هم میخوره.

این روزا با اهنگا زندگی میکنم. چون نمیتونم نمیدونم نمیتونم بیخیالش.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها