محل تبلیغات شما

اهم اهم. 

به زور و زحمت نشوندم خودمو پاسپارتوووووووووو کردم هاااااع. سال تموم شد من برای اولین بار ارشیو بردم مدرسه خخخخ.

هیچی چهار زنگ رو تو طراحی بودیم الفیا هم چهار زنگ تو کارگاه گرافیک پیش خانم کربلایی جونم :(( طبقه اخر هم که کولر نداره پنکه رو برداشته بوده سرپرست برا خودش چپ و راست هم هی میرفت میومد میگفت مقنعه هاتونو سر کنید چرا تو اون بالا لب پنجره نشستی بیا پایین:/ بعد زنگ تفریح بالا موندیم برا کار کردن من باز رفتن لب پنجره از پایین گفتن بپر بپر بعد حدیص اومد از این چارچوب پنجره رفت بیرون .  اون سکوی اونور پنجره خیلی کوچیکه ینی دستش یکم لیز میخورد افتاده بود. بعد خانم صفری سرپرستمون همون موقع تو حیاط پیداش شد:/ هیچی دیگه اومد بالا دعوامون کرد:// گفت دیگه نمیزارم بمونید بخخخخ

نمیدونم بدن گرامی چه علاقه ای داره که روز امتحان طراحی شه. واقعا نا برای کار کردن برام نمیمونه کل چهار زنگ کار کردیم اخر من نصفه دادم و خانم گفت دو شنبه بیار و اون حمله ارشیو حمل کردیم گفت دوشنبه بچینید ژوژمانو :// ده لنتی :(( ینی دوشنبه اون همه وسایل باید دوباره حمل کنم؟ که چرا فیلم بگیرن ؟ که چرا؟

زنگ اخر دیگه گریم گرفتا. 

برگشتم خونه اجازه ندادن برم بیرون. هی بهونه اوردن حالم ازتون به هم میخوره تا خود شب خوابیدم ش ب هم با بابا رفتم سیدی خریدم برای ژوژمان عکاسی. مثلا منو برد پارکه که همش درخت کاجه گفت برو بگرد بیا گفتم نمیخام اینجا رو دوست ندارم میخام تنها بیام. میگه نمیشه تنها بیای هزار بار ازش پرسیدم اخر سر بم میگه که نمیشه مردم میگن خانواده نداره تربیت نشده:/ ممکنه بلا سرت بیاد. میگم این همه ادم تنها میرن بلا سرشون نمیاد. میگه همه میخوان بی حجاب شن تو هم میخای بی حجاب شی :/ من نمیفهممم ربطاشو واقعا نمیفهممم. اره اصن میخام منم بی حجاب شم.

پس اگه اینجوریه دیگه تنهایی هم نزارید برم کلاس دیگه! مردم یهو فک میکنن بی خانوادم!یا مثلا الان من بی هدف میخام برم فقط راه برم مردم فک میکنن بی خانوادم ولی با هدف مثلا کلاس میخام برم فک میکنن خانواده دارم؟  نمیفهمم این چه منطقیه. نمیفهمم. درکتون نمیکنم.اخه به بقیه چه ربطی داره اصن. خیلی حرفش مزخرف بود خیلی 

در کل با بابام دعوام شد. خیلی جالبه. میگه چرا بام حرف نمیزنی حرف هم میزنم یک همچین حرف بی منطقی تحویلم میدن اعتراضم میکنم میگن اینجوری با من حرف میزنی؟ 

+بر این منوال باید تو خود مدرسه انجام بشه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها