محل تبلیغات شما

2

سه جلسس باشگاه نرفتم و به استاد هم خبر ندادم. چه کنم! اصن مریضی ول کنم نی!! یک بار سرماخورگی یکی بار استفراغ یک بار هم اسهال برنامه چیدن بعد از این قراره چی بشه نمیدونم!!

گفتم که یک جلسه توی خونه ی یکی از فامیلامون هست تا دو. اول بابام  بابام داشت مجبورم میکرد برماز اونجا متنفرمممممممممم . دوروز پیش بم گفتن سارا رفته :( بعد امروز بش گفتم میای گفت اگه بیای میام منم گفتم اگه میای بیام :( زنگش زدم خاموش بود مامانش هم همین طور بم میگه بهت پیامک زدم چیزی واس من نمیوووومد همون پیامش تو روبیکا هم دیر دیدم ینی اینقدر روبیکا خوبه اینقدر!! مهم نی تلگرام باز کردم دیگه:/ در کل سارا رفته و من نرفتم:((( بالا گفتم حالم خوب نیست دوبینی داشتم حالت تهوع گرفته بودم شدید گرفتم خوابیدم مامان گفت ولی خیلی ناراحتم نرفتم :( دلم برای سارا تنگ شده :(

لادن بم زنگ یک جا خوردم که نگو ولی خیلی خیلی خوشحال شدم. وقتی زنگ زد موبایل رو میز ولو بود خودمم پا کامپیوتر میخواستم جواب ندم نمیدونم چرا جواب دادم دیدم لادنه خوشحال شدم که جواب دادم. اخر سر هم که گفت حرفی نداری گفتم یادم نمیاد تا قطع کردیم سیییییییییل موجی از موضوع به مغزم خظور کرد:/ مرسی مغز و حافظه ی عزیز همیشه دیر کار میکنید مررررررررررسی.

سامی هم زنگ زده بود . نمیدونم چی شده بود که زنگ زده بود شاید از اینکه تلگرام باز کردم دیده تازه میخواسته سر به سرم بزاره!!نمیدونم چون نرسید بردارم خخخخ.

تلگرام که باز کردم یهو بابام پیام داد خوش اومدی از این حرفا خخخ جاذاب بود واسم.فاطی و بقی هم بهم خوش امد گویی گفتن جاذااااب بود باسم خییییییلی :)) شدیدا همه ی این اتفاقا جز بخش ساااااارا که کاش میدیییییدمشش حالمو خوب کرد. ولی چطور میشه توی یک ان هم ادم حالش خوب باشه هم بد؟ تنها تناقضی که نداشتیم این بود اونم بدست اوردیم!

اینم سانسور میکنم که حسینی هم بهم پیام داااااااد وااااااای اصن دلم نمیخاد باهاش حرف بزنمممممم. شاید عوض شده اون ادمی که من قبلا میشناسمش نباشه ولی نمیتوووونم ازش متنفرم حداقل اخرین باری که دیدمش هنوز همون بود!

کتاب شگفتی رو کامل خوندم شاید دلیل دوبینیم همین باشه. 400 صفحه بود.خوب بود.

عاااااا اصن امتحان رو یادم رفت عربی بود دیر رفتم ینی وقتی دقیقا برگه ها پخش شد تامام اینا من رفتم. خسته شدم اینقدر  بیکار نشسته بودیم برنامه ریخته بودم تو همین زمان تو خونه بخونم که مفید هم بود! اصن چهار تا درس برای یک عرب ینی هیچی! همین یک ساعتم از 8 تا ده دقه به امتحان که نه باشه هم براش زیاد بود! فکر کنم باز 19 بشم.

بعدددددددددددش

بعددددددددددددشششششششش

بعددددددششششششششششششش

بعدددددددشششششششششششششششششششش

کوثر بم اتک تایتااان دااااد.

دیگه هییییییییییییچ کی منووووووووووو نمیبینه. منووووووو اتک شما همههههههههههه  

فعلا :)

+ این سیما هنوز پول لاکا رو نریخته زهرا 5 شنبه بم گفت اگه بریزه دوشنبه میاد بابا بریییییز دیگه اه نمیخاد حالا پز بدی تابستون میخوای بری سوئد پول لاکو بریز منتظرررررریم. خیلی بدم اومد ازش اصن نظرم تغییر کرد نسبت بهش. 

++ بدجور با حرفاش داره ضد حال میزنه بم. 

+++ موبایل خییییییلی هنگه وقتی لادن زنگم زد هیچی نشنیدم :(( پیامای سارا بم نیووووووومد :( وقتی خواستم جواب سامی رو بدم خاموش شد. اه اصن گووووووووووور بابات من موووووووبایل میخام.

++++ اهنگ وبلاگو عوض کردم مهراد جم شمال گذاشتم عااااااا خییییلی خوفه :( تازه کشفش کردم اینقدر خیلی خوبه اوایل رو مخ بود یکم 

چی میشه یک اهنگ در حین خوبی میره رو مخ؟!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها