محل تبلیغات شما

بابامو تو راه برگشت دیدم و گفت چته؟ به عربی گفتم شکمم درد میکنه بعد بهم گفت ت نه ی ! حالا چه فرقی داره که شکممو مونث گرفتم یا مذکر! مهم فعلیه که داره انجام میشه اونم درده دررد!  البته اگه دست خودم بود خودمم دوست داشتم مذکر باشم! من موقع حرف زدن عربی همه چی رو مذکر میگیرم! به نظرم خیلی مسخرس که مونث و مذکر وجود داره!

همین جوری تو کل راه حالا داشتم فکر میکردم. اخر داشتم با خودم میگفتم که که محلمون شده پر از عرب عجم  به همین خاطر عرب عربا هم تو محلمون زیاده.  

من هنوز نفهمیدم من عرب عجمم یا عجم عرب؟! مثل اینه که بگی عراقی ایرانی تبارم یا ایرانی عراقی تبارم! هر وقت این مشخص شد اون عجم عربه هم مشخص میشه! که البته هیچ وقت این مشخص نخواهد شد.

خیلی مسخرس ولی هر یک مدت این موضوع فکرمو مشغول میکنه. واقعا پدر پدربزرگ اگه میفهمی ایندگانش اینقدر دچار بحران هویت میشند باز مهاجرت میکرد عراق؟!  چون صدام سه نقطه که کار خودشو میکرد .

به قول ابجیم اصنشم ما ایرانی عراقی ایرانی تباریم! هه فقط این وسطش این عراقی واقعا مزاحمه. اصن از این که عربم خشنود نیستم. ولی این ری اکشن بچه ها برام جالبه که هر وقت میفهمند که عربم بعد از مدتی بهم میگند که از عربا بدشون میاد ولی من با نوع تصورشون با عربا فرق دارم.

بعضی وقتا هم دلم میخاد بدونم چرا اینقدر بعضیا از عربا بدشون میاد؟ البته خودمم از عربا بدم میاد ولی نه همه ی عربا! شایدم به خاطر همینه از اینکه عربم بدم میاد.

عجم عربم اره. خخخ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها