محل تبلیغات شما

قیافه ی من در برابر همه ی اتفاقات اطرافم پوکره . شایدم دارم اسمونو نگاه میکنم و خودمو زدم به اون راه. ولی خیلی ناراحت و معذبم

اره خیلی معذبم.

دلم میخواد هیچی ندونم هییییییچیی! واقعا دونستن اینا ارزش داشت؟ نه اصن به چپم اره به چپم که دورم داره چی میگذره! وقتی نمیخوان! ولی توقع همکاری از طرف من رو نداشته باشید. یا هستم یا نیستم چیه رو هوا معلقم نگه داشتید!

امروز بالاخره طلسم رو شسکتم و رفتم هاپکیدو و اخرین دفاع شخصی رو یادم رفته بود . بعد استاد جریمم کرد 50 تا بشین پاشو که 30 تا ابکی رفتم 20 تاشم پیچوندم :)) بعدش هم اونور رفتیم خونه ی ابجی هفت تا سفارش داشت اماده میکرد جاذاب بود برام. 

بابا برای فردا بلیط گرفته داره میره :))

خوشحالم باش حرف نزدم. اصلا نمیخام با هیچ کی حرف بزنم .

بعضی وقتا حس میکنم لادن هنوز به دل گرفتع رفتارم رو.شایدم یک ادم دیگه که نمیدونم کیه!همون ناشناسه که تا جوابشو دادم فرداش زدم دلیت کردم و هنوز تو کتشم که اون کس کیه! چرا اینجوری بام حرف زد! مگه چیکار کردم؟!

همین :) 

یکی از دوستام فکر کرده رل زدم :// زیادی شاد و شنگول دیده منو پروفایلمم از همون اول ورود به تلگرام با سارا ست کردم روش زده کی و اس منم جاش بودم یک ادمی که همش ناراحتیاشو مینوشت با این وضعیت میدیدم فکر میکردم رل زده! البته الان به جای کانال اینجا دارم چرت و پرت مینویسم! خخ.

ولی خدایی منو رل زدن!! اوووف 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها