محل تبلیغات شما

این ادم برای من خیلی قبل تر ها از چشم افتاد. از نزدیک نمیشناسمش. ولی همون تبعیضش کافی بود برای من  اره کافی بود تا یک مشت ادم پرو پرو تر شن و شاخ بازی درارن. و افرادی مثل من حرص بخورن :) 

دلم میخاد از جو رامبدی بیام بیرون. ولی اینکه معلم کارگردانی رامبده منو میکشه داخل این جو

نمیدونم خوشحال باشم یا نه. ولی میدونم از رامبد بدمم نیاد از رامبدیا متنفرم. هیچوقت حتی یک درصدم دلم نمیخاد رامبدی باشم ولی فنمو فعال مردم نمیدونم زده به سرم کارام واقعا دست خودم نی نمیدونم چمه دارم چی کار میکنم.  اونم که اونجوری حرف زدم ینی دلم میخاد خفه شم اره خفه شم از خودم متنفرم.

واقعا تصمیم گرفتم اگه یک درصد هنوز رامبدو دوس دارم به عنوان الگو تلاش کنم. تلاش کن  واقعا لطف و محبتی که میکنه به این شکلو دوست ندارم. اینکه مثلا برای دیدنش صف بکشیم تا یک عکس یادگاری بگیریم. بحث خندوانه رفتن جداست. واقعا نمیتونم حرفای بچه ها رو وقتی در مورد رامبد میخونم درک کنم که دلشون واسش تنگ ضده یا هر چی چی. یادم رفته چ حسی داشتم بهش. وقتی گروها رو فهمیدیم که جدا با اون چن نفره. همون موقع نه ولی بعدش تصمیم گرفتم دیگه دوسش نداشته باشم. عادی باشه. زجر کشیدم تا عادی شد الان. الان که یک فیلم از رامبد در میاد نمیبینم! مسافران مساااافران هم ندیدم. یکی درمیون خندوانه دیدم و چیزیش میرفت مهم نبود. حس میکنم گم شدم شدیدا از قبل بیشتر گم شدم. منم با فاطمه موافقم اون کوثری که خندوانه دوست داشت رو بیشتر دوست دارم. 

کلا همه چیییی قبل رو بیشتر دوس دارم. دارم دیونع میشم. به جای اینکه هر چی زمان میگذره همه چی بهتر شه هی داره بدتر میشه اره بدتر.
دلم برا اون کوثر تنگ شده که . یادم نمیاد اون کوثرو هیچیییشو یادم نمیاد. هیچ کدوم از خصوصیاتشو. چرا یک چی یادمه. اون کوثر هرچی بود با ادب بود. فش نمیداد. فش ناجور میشنید جوری به سرف اخم میکرد طرف اب میشد میرفت زمین. اون کوثر چ شکلی بود؟ اصن کوثر جدیدی هم بخوایم درست کنیمم نمیشه. چون اون کوثر از فکرای الانم قطعا درست میشه.

هنگم گیجم گمم خستم خستم خستتتم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها